Home

Fancy buda dla psiaka

elegencka buda dla psaPosiadanie psa jest oczywiście czystą przyjemnością, ale też obowiązkiem. Naszemu pupilowi trzeba zapewnić odpowiednią ilość ruchu, wyprowadzać go, jak również znaleźć dla niego miejsce, w którym będzie się czuł dobrze.

Jeśli chodzi o posiadanie psów, szkoły są dwie. Jedni nie wyobrażają sobie, by pies mógł przebywać gdzieś indziej niż z nimi w domu. Inni natomiast wolą zachować dystans i piesek na stałe mieszka w piwnicy albo w budzie na dworze. Dotyczy to oczywiście posiadaczy domków jednorodzinnych, w bloku rzecz jasna nie mamy takiego wyboru.

Ja szczerze mówiąc należę do pierwszej szkoły. Kocham zwierzaki i nie wyobrażam sobie, by mój pupil musiał większość czasu spędzać sam sobie gdzieś na dworze czy w piwnicy. Wychodzę z założenia, że po to się posiada zwierzaka, żeby mógł dostarczać ci radości cały czas, a nie tylko wtedy, gdy na siebie wpadniecie.

Jest wszak jeden argument dla trzymania psiaka poza domem – można by mu przygotować jakąś fancy budę. Coś w tym stylu:

domek dla psa

fancy buda

Gdy widzę takie rozwiązania, aż zazdroszczę tym psiakom :) No i wtedy nachodzi mnie myśl – może jednak buda? Z drugiej strony, piesek może sobie hasać po ogródku i przebywać w budzie w słoneczne dni, ale ogólnie mieszkać w domu. To się przecież nie wyklucza.

Takie budy są mega drogie – powiecie. Owszem, ale to po pierwsze kwestia znalezienia odpowiedniej, a po drugie, można taką przecież przygotować samemu. Narzędzia z reguły się posiada, a jeśli nawet nie, to przecież żyjemy w dobie internetu, sklepów jest co niemiara. W wielu uświadczymy naprawdę dobre ceny. To swoją drogą niesamowite, że teraz prawie wszystko można kupić online. Nawet specjalistyczne urządzenia i narzędzia. Potrzebna Ci rura drenarska w otulinie? Nie będziesz długo szukał. A wręcz po chwili poszukiwań stwierdzisz, że oferta jest aż za szeroka i trudno się zdecydować (z pomocą przychodzą porównywarki cen). A może akurat w tym przypadku sprawdzi się raczej rura kwasoodporna? Jak wyżej. Nie przewiduję żadnych problemów ze znalezieniem interesującego Cię produktu.

Warto nasze psiaki rozpieszczać. Wiadomo, że taka fancy buda głównie cieszy oko właściciela, pies ucieszyłby się choćby z kilku zbitych desek. Ale jaka satysfakcja! Może kogoś ten wpis zainspiruje :)