Home

Czy warto kupować kotom drogie zabawki?

Koty to bardzo interesujące stworzenia, które jak wiemy lubią podążać swoimi ścieżkami. I to raczej one są panami, którym ludzie usługują, a nie odwrotnie. Koty mają też swoje humory, o czym wiedzą wszyscy ich posiadacze.

Każdy kto ma kota wie, że najlepszym prezentem są dla niego nie zabawki, w które często inwestujemy fortunę, a kartony w których zostały do nas dostarczone. Każdy nawet papier, czy folia, którymi były owinięte zabawki są często dużo bardziej interesujące od tego co zamówiliśmy. Koty mają to do siebie, że same decydują o tym, co je interesuje a co nie, więc może się okazać, że wydamy setki złotych na zabawki, a kotu największą frajdę będzie sprawiało bieganie za bombką.

Warto też pamiętać, że koty często się przyzwyczajają do „swoich” rzeczy. Więc jeżeli chcemy kupić naszemu pupilowi nowy drapak, to musimy to dobrze przemyśleć, ponieważ może się okazać, że ten stary, który jest już mocno sfatygowany, jest ulubieńcem naszego kocura i na inny nie zechce nawet popatrzeć. No cóż, takie już są koty